Jesteś tutaj: Oferta Sprzedaż Spółek z o.o. Racibórz

Sprzedaż Spółek z o.o. Racibórz

Chciałbyś kupić spółkę z o.o.? Możemy to dla Ciebie załatwić!

Jesteś w najlepszym do teego miejscu. Kompleksowo pomagamy w sprzedaży Spółki z o. o.

Na Polskim rynku jesteśmy numerem 1 w kategorii sprzedaży spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, oraz udzielania doradztwa w tym zakresie.

Nasz zespół tworzą ludzie wyspecjalizowani w wielu dziedzianach prawa. Każdy nasz pracownik jest dodatkowo wyszkolony w tematyce sprzedaży spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Najważniejsze dla nas jest rozwijanie własnych umiejętności, tak aby zawsze posiadać wiedzę na temat najnowszych przepisów. Podejmujemy się każdej sprawy i lubimy wyzwania.

Każda sprawa jest dla nas ważna i nigdy nie zaprzestajemy dopóki nie zakończymy jej sukcesem. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość bieżących przepisów pozwala nam załatwiać sprawy związane ze sprzedażą spółek w błyskawicznym tempie.
Wspieramy osoby i firmy z Raciborza oraz całego Województwa Śląskiego.

Usługi, które oferujemy:

• Rejestracja spółki
  • Sprzedaż spółki z o.o.
  • Pomoc w znalezieniu lokalu
  • Gotowe spółki z o.o.
  • Pomoc w skompletowaniu dokumentacji
  • Pełna obsługa księgowa
  • Usługa kadrowo-płacowa
  • Prowadzenie akcji marketingowych
  • Doradztwo w prowadzeniu spółki
  • Jesteśmy agencją najskutecznejszą na całym Śląsku

Ostatnie nasze realizacje: